Firma Halma na rynku wrocławskim działa od ponad 20 lat. Wyróżniamy się posiadaniem wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu, który przeprowadził tysiące napraw pojazdów mechanicznych. Na bieżąco dokonujemy wymiany sprzętów niezbędnych do świadczenia usług, tak aby czuli się państwo bezpieczni po zleceniu naprawy pojazdu. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, którzy zaufali nam i powierzyli opiece swoją flotę samochodową.

 

Jeżeli poszukujesz usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu niewygórowanych stawek, to dobrze trafiłeś.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

  • "Najlepsza obsługa, diagnostyka, profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim"

    BOGUSŁAW BAK
  • "Profesjonalnie zdobiony przegląd auta. Nawet opony dopompowywują. Wisienka na torcie: darmowa ręczna myjnia w ciągu tygodnia od przeglądu."

    RAFAŁ ZARZYCKI
  • "Warsztat godny polecenia. Profesjonalna i miła obsługa."

    MIROSŁAW HORLA

INFORMACJE O FIRMIE

Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika.
Poradzimy sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

WYMIANA OPON

Nasz warsztat zapewnia kompleksową i profesjonalną usługę wymiany opon wraz z możliwością pozostawienia ich w „hotelu” na następny sezon. Oferujemy także możliwość zamówienia opon u autoryzowanych dostawców.

SERWIS KLIMATYZACJI

W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno ozonowanie tj. usuwanie wszelkich nieczystości (grzybów, bakterii itp.) z układu klimatyzacji, jak również napełnienie czynnikiem i wymianę zepsutych części.

WYMIANA PŁYNÓW ORAZ FILTRÓW

Prawidłowe dbanie o pojazd związane jest z okresową wymianą płynów eksploatacyjnych takich, jak płyn: hamulcowy, chłodzący, wspomagania kierownicy, spryskiwaczy, czy olej silnikowy.

MYJNIA RĘCZNA

Spółka Halma oferuje wysoko jakościowe usługi myjni ręcznej, polegające na kompleksowej trosce o pojazdy przy użyciu wyłącznie najlepszych produktów.

WYMIANA KLOCKÓW I TARCZ

Układ hamulcowy jest jednym z podstawowych układów znajdujących się w pojazdach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżujących pojazdem.

BADANIE TECHNICZNE POJAZDU

W Polsce istnieje obowiązek corocznego poddawania pojazdu badaniu technicznemu przeprowadzonemu w zarejestrowanych Stacjach Kontroli Pojazdów przez upoważnionych diagnostów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ KORZYSTAJĄC Z NASZEGO FORMULARZA ONLINEUMÓW WIZYTĘ

© Copyright 2020 HALMA | Created by speedyweb.pl